• slider
    Domy jednorodzinne

    Współczesne trendy na światowym rynku budowlanym koncentrują się na technologiach, które wykorzystują nowoczesne materiały budowlane. Jednocześnie nie ograniczają swobody twórczej architektów i zapewniają wysoką jakość oraz szybkie tempo budowy. Realizując te postulaty Baumat proponuje przedsięwzięcie budowlane w systemie Baumat. W technologii tej realizujemy budynki jednorodzinne z elementów prefabrykowanych pod nazwą "DOMEK W MIESIĄC"

Opis produktu

Prefabrykowane elementy to gotowe elementy z przygotowanymi otworami na okna i drzwi oraz na instalację: grzewczą, elektryczną, wodną, kanalizacyjną, gazową i wentylacyjną oraz inną zaprojektowaną przez architekta. Elementy domu buduje sie w fabryce, dowozi samochodami i składa w kilka dni. 

Pod względem użytkowym takie domy nie różnią się od tradycyjnych, a jakością znacznie je przewyższają. O wysokiej jakości świadczy Certyfikat Jakości Kontrollradet.

W ramach naszego systemu zbudujesz dom od A-Z

1. KOMPLET DOKUMENTACJI

projektu budowlanego gotowego do złożenia o pozwolenie na budowę

2. ROBOTY ZIEMNE I FUNDAMENT

3. ŚCIANY ZEWNĘTRZNE 3-WARSTWOWE :

- z otworami na stolarkę okienną, drzwiową, kanałami i bruzdami pod instalację wewnętrzne

- współczynnik przenikania od U=0,14 W/(m·K) do U=0,24 W/(m·K) oraz stateczności cieplnej większej niż 15

4. ŚCIANY WEWNĘTRZNE

nośne i działowe jako pełne żelbetowe, o średniej izolacyjności akustycznej 48dB

5. INSTALACJE WEWNĘTRZNE

elektryczna, grzewcza, wod-kan, gazowa poprowadzone zgodnie z projektem

6. STROPY ŻELBETOWE

o średniej izolacyjności akustycznej większej niż 53dB

7. DACH

z elementów drewnianych prefabrykowanych, pokryty dachówką w komplecie z orynnowaniem

8. KOMINY PREFABRYKOWANE

dostosowane do rodzaju paleniska i instalacji grzewczej

9. PRACE MONTAŻOWE

10. BIEGI SCHODOWE

11.SŁUPY I BELKI

12. WYKOŃCZENIE

m.in. posadzka betonowa, sufit podwieszany w domach parterowych, w domach z poddaszem użytkowym ocieplenie dachu. 

Realizujemy domy z projektów gotowych i indywidualnych

Zalety

Domy prefabrykowane z elementów wielkowymiarowych cieszą się dużym powodzeniem wśród inwestorów i klientów indywidualnych.

Budynki z naszych elementów powstają z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania. Prefabrykaty najwyższej jakości produkowane są w nowoczesnej fabryce pod ścisłym nadzorem technicznym. Precyzja wykonania sprawia, że budowa domu jest szybka i prosta.

Zasadniczymi cechami  systemu jest  uprzemysłowienie wszystkich etapów jego realizacji, co wpływa na obniżenie kosztów i skrócenie czasu budowy. To wszystko gwarantuje  bezpieczeństwo i wysoką jakość potwierdzoną Certyfikatem Jakości Kontrollradet.

Prefabrykowane ściany trójwarstwowe Domek w miesiąc produkowane wg nowoczesnej technologii są idealnie gładkie a krawędzie ich są proste. Trójwarstwowe ściany mają wysoką zdolność do akumulowania ciepła i stabilizowania wilgotności powietrza, dzięki temu zimą zapobiegają ulatnianiu się ciepła a latem jego nadmiernemu przegrzaniu. „Domek w miesiąc” eliminuje występowanie mostków cieplnych, pozwala na uzyskanie ścian o niskim współczynniku przenikania ciepła i wysokiej izolacyjności a przez to pozwala na bieżące oszczędności w okresie użytkowania. Nasze domy są energooszczędne i tanie w eksploatacji.

Zewnętrzne elementy elewacyjne wykonane są z betonu architektonicznego. Warstwa zewnętrzna spełnia zadanie osłony przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego (min. grzyby, wykwity soli, zawilgocenie, destrukcje mrozowe ). W pełni zabezpiecza przed niszczącym wnikaniem wody w głąb ściany. Dzięki zastosowaniu betonu o zwartej strukturze wykazuje zdolności samoczyszczące, ściany nie porastają mchem, pleśnią oraz nie brudzą się.

Elementy elewacyjne mogą mieć dowolną barwę, kształt i fakturę. Są niezwykle trwałe, odporne na warunki pogodowe, ataki wandalizmu. Przez długie lata pozostają w niezmienionym stanie i nie potrzebują żadnych konserwacji.

Wszystkie materiały stosowane w prefabrykacji są całkowicie bezpieczne, niepalne, nie emitują żadnych szkodliwych substancji. Odporne są na działanie pleśni, grzybów a tym samym przyjazne dla alergików. Prefabrykowane elementy betonowe odporne są także na działanie szkodników jak myszy i szczury.

Realizacje

więcej informacji: www.domekwmiesiac.pl

Pliki do pobrania

Certyfikaty jakości


Profesjonalna kadra, trwałość materiałów, precyzja wykonania produktów firmy Baumat Sp. z. o.o. została doceniona i nagrodzona przez akredytowaną norweską firmę Kontrollradet - Certyfikatem Kontroli Jakości Produkcji, który gwarantuje jakość produktów. Jakość firmy Baumat Sp. z o.o. potwierdza także certyfikat ISO 9001.NEWSLETTER